Оформлення весілля від Florescence

Весілля – це не тільки щасливі наречені та багато подарунків, а ще й кропітка робота. У Florescence завжди раді допомогти у цій особливій і нелегкій справі. Наші флористи із задоволенням візьмуться за одне з найважливіших питань при проведенні весілля – його оформлення. Студія Florescence пропонує як комплексне оформлення, так і створення його окремих елементів, притримуючись вже існуючого стилю святкової події. В наше портфоліо входить розробка дизайну та оформлення весільного залу та локацій, де буде проводитись весілля, створення букету на аксесуарів нареченої, створення букетів та аксесуарів для дружок нареченої та багато іншого, що пов'язано з оформленням святкової події. Детальніше переглянути наше портфоліо ви можете, натиснувши на це посилання.
 
Оформлення весілля - це створення особливого світу святкової події, призначеної, щоб підкреслити особливість і незвичайність одного важливого моменту в житті двох людей, після якого їх долі сплетуться ще тісніше. Для створення такого світу необхідно дещо більше, ніж просто скласти квіти разом. Наш професійний почерк сформувався під впливом таких шкіл флористики і дизайну, як Zita Elze та McQueens з Лондона, Kiana Underwood з Нью-Йорка, Rita Garasias з Вільнюса, Karen Tran з Сан Дієго. Суміш з того, чого ми навчились впродовж років, поєднаний з нашим особистим баченням світу, дають нам можливість створювати унікальний, орієнтований на Вас і Вашу святкову подію, дизайн.
 
Довіра - це щось дуже ніжне і крихке. Ми дуже цінимо ту довіру, яку Ви надаєте нам, даючи нам в руки унікальну можливість прикрасити одну з найважливіших подій у Вашому житті.