Про нас!

 

Всім привіт! Запрошуємо Вас до нашого світу квітів! Ми - Florescence, студія, яка займається флористикою у Львові. У нас Ви завжди зможете підібрати букет або композицію на будь-який смак. Ми з радістю оформимо Ваше свято: весілля, день народження або корпоративний захід. Ми маємо багаторічний досвід роботи з квітами, який дозволяє нам виконувати найскладніші роботи з квітами будь-якого масштабу, починаючи від створення простих композицій і закінчуючи комплексним оформленням подій на декілька тисяч чоловік зі створенням унікального для конкретної події дизайну. В нашому портфоліо - співпраця з такими компаніями, як Jaguar та Космо. Наша служба доставки квітів доставить букет або композицію у будь-яку точку Львова та області. Ми гарантуємо якість доставлених квітів.

Особливу увагу ми приділяємо весільній флористиці. Неможливо уявити будь-яке весілля без квітів. Ми виконуємо різні композиції з живих квітів, а також прикрашаємо виїзні церемонії, декоруємо зали, стенди за молодятами. У нашій майстерні весільна флористика не обмежується букетом нареченої та бутоньєркою для нареченого. Ми із задоволенням створимо квіткові композиції та букети під будь-який формат весілля.  Серед наших робіт є дійсно унікальні дизайнерські роботи. Ви можете бути впевнені, що весільна флористика та квіткові композиції будуть милувати око Ваших гостей. Створення букету для нареченої є взагалі окремою, особливою історією. При його створенні враховуються персональні особливості та стиль дівчини. До уваги береться характер, уподобання в кольорах, дизайн сукні та ін. Таким чином, найпрекрасніша дівчина вечора буде мати найкращий, зроблений спеціально для неї  букет. Якщо порівнювати весільний букет з мистецтвом, то це - пісня, присвячена особисто нареченій. Будучи ексклюзивним, букет нареченої на завжди залишиться в Вашій пам'яті, як саме вишукане і неповторне доповнення до Вашого святкового образу. Не менш уважно ми ставимося і до оформлення композицій на гостьових столах. Підбираючи квіти для столів, важливо враховувати їх розміри, кількість і доречність у тому чи іншому місці столу. Завдяки правильній композиції, квіти на столах додають атмосфері урочистості, святковості, розкоші і свіжості. Також їх покликання - грамотно доповнити загальну стилістику декору і не заважати гостям спілкуватися. До кожної композиції ми підбираємо найбільш відповідні аксесуари для того, щоб Ваше свято було прикрашено гармонійно та вишукано і щоб все в ньому сподобалось молодятам та їхнім гостям.

Ми регулярно проводимо семінари та майстер-класи з флористики, на яких Ви можете не лише познайомитись з світом квітів, а й підвищити свою майстерність. Серед наших майстрів - випускники відомих флористичних шкіл. Вони з радістю поділяться з Вами секретами своєї вишуканої професії.

Ми будемо раді бачити Вас у нашій студії!