Boutonnière

 

Сьогодні неможливо уявити весілля без бутоньєрки - аксесуара, який прийшов до нас із Франції та вже став традиційним на українських весіллях. Бутоньєрка - така ж особлива прикраса для одягу нареченого, як і весільний букет для його коханої. Вона є завершальним штрихом в чоловічому костюмі. Наші флористи не лише створять стильний аксесуар, який буде доповненням до костюма, але й витримають його в стилі букета нареченої. Адже це виглядає дуже романтично, коли квіти в петлиці нареченого схожі на ті, з яких складено букет нареченої.

Бутоньєрка є також яскравим прикладом ідеального аксесуара для гостей. Витримана в єдиному стилі усієї події, ця квіткова прикраса буде чудово виглядати на святкових вбраннях, підкреслюючи урочистість та ексклюзивність події.

Наша студія пропонує як комплексну розробку стилю та оформлення святкової події, так і створення окремих елементів стилю та декору, таких як бутоньєрки, дотримуючись вже існуючого стилю Вашого свята. Замовити ці елементи у нас дуже просто. Достатньо зателефонувати чи написати нам.

Фотогалерея