Букети та аксесуари для дружок

 
Сьогодні наречені все частіше бажають залишити свій весільний букет на згадку про особливий день одруження. Але від улюбленої всіма без винятку дівчатами традиції ловити весільний букет, відмовлятися ніхто не готовий, тому букет однієї з дружок часто під вечір стає головним букетом свята, і летить в натовп незаміжніх подруг.
 
Букет дружки став таким самим невід'ємним атрибутом весілля, як і букет нареченої. Його створення вимагає не меншої ретельності, творчості та кропіткої роботи, ніж букет нареченої. Букет дружки повинен бути таким же гарним і яскравим, як і головний букет весілля. Він водночас повинен пасувати стилю дружки і бути витриманним в загальному стилі події. Останнім часом все частіше на весіллях можна побачити дружок зі своїми букетами. Це невеличке доповнення допомагає виділити їх серед інших гостей і є стильним доповненням до образу. Знизу Ви можете переглянути наші роботи. Серед них не тільки букети, які доповнять стиль дружки, а й інші аксесуари, такі як браслети чи прикраси з квітів для волосся.
 
Наша студія пропонує як комплексну розробку стилю та оформлення святкової події, так і створення окремих елементів стилю та декору, таких як букет чи аксесуари для дружок, відповідно до стилістики Вашого свята. Замовити ці елементи у нас дуже просто. Достатньо зателефонувати чи написати нам.

Фотогалерея