Організація весілля

 

Що таке весілля? Це незвичайний момент - момент, коли дві людини вирішують пройти решту життєвого шляху разом. Він особливий у житті кожної людини.  Він як водорозділ ділить життя людини на "до" і "після". Після - це завжди разом, тримаючи один одного за руку. Цей день можна провести, як завгодно. Можна просто побути вдвох - багатьом він запам’ятовується на все життя і без будь-яких прикрас, а можна провести його в світі, створеному підкреслити особливість і незвичайність цього моменту в житті. Як створити такий світ? Для нас цей процес нагадує процес складання чарівного пазла, де кожен елемент поєднується з наступним і всі вони разом формують картину, яку обирають ті, для кого створюється це свято. Для зручності ми розділяємо цей процес на декілька етапів.

Перший етап - „Знайомство“. На цьому етапі ми зустрічаємось з Вами в одному з затишних і чудових куточків Львова або в скайпі за горнятком запашної кави і розмовляємо. На цій зустрічі Ви знайомитесь з нами, а ми знайомимось з Вами і Вашою історією. Для нас дуже важливе це знайомство, адже Ви унікальні, Ваша історія особлива, і для того, щоб зробити ту подію, після якої Ви станете ще ближчими один до одного, особливою, нам необхідно достатньо знати про Вас. На цій зустрічі ми будемо дуже допитливі. Нам цікаво все: як Ви познайомились, який Ваш улюблений колір, яку музику слухаєте, про що мрієте, як відпочиваєте, чим Ви займаєтесь професійно, скільки гостей плануєте запросити, якого віку основна категорія гостей, як виглядає весілля Вашої мрії і чи Ви, можливо, мріяли про якесь конкретне весілля з дитинства. Ці та інші питання дадуть нам матеріал для роботи. Базуючись на цьому матеріалі, доповнивши його центральною ідеєю весілля, яку ми розробимо, ми створимо і реалізуємо історію, яка точно, як елемент пазла доповнить загальну картину Вашої історії, додавши до неї невеликий, але дуже важливий штрих.

На другому етапі ми беремо час для себе і розробляємо три різних концепції свята, які презентуємо Вам. Разом ми обговорюємо ці ідеї, вибираємо одну із них і при потребі змінюємо, деталізуємо і доробляємо її. На цю центральну ідею ми орієнтуємо в подальшому всю свою роботу, створюючи окремий світ, який після закінчення свята залишить по собі лише приємні спогади.

Після затвердження концепції ми переходимо до третього етапу - її деталізації. Тут ми проробляємо і затверджуємо деталі, пишемо сценарій, створюємо ескізи. На цьому етапі стає детально зрозуміло, який ведучий нам потрібен, яку роль буде відігравати музика на святі, яку картинку ми створимо декором. На цьому етапі закінчується етап підготовки і починається реалізація. Ми починаємо втілювати концепцію в життя.

Координувати процес святкування в день самого весілля Ви можете самостійно, а можете доручити цю роботу нам. Ми можемо взяти координацію всіх процесів в свої руки, що дозволить Вам повністю сконцентруватись на святкуванні.