Оформлення весільного залу

 

Що таке весільний святковий зал? Це частина світу, створеного, щоб підкреслити особливість і незвичайність одного важливого моменту в житті двох людей, після якого їх долі сплетуться ще тісніше. Це місце, де зберуться друзі, родичі, знайомі. В цьому місці старенький дідусь, дивлячись на наречених буде згадувати своє весілля і свою молодість, а в певний момент забуде про свої роки і піде танцювати, галантно, на старий манер, запросивши до танцю когось із дівчат.

Це місце, де будуть плакати і сміятись. Це особливе місце. Це особливий світ, створений для двох, але в якому всі, кому вони близькі, знайдуть своє місце. Підкреслити цю особливість дозволяє оформлення залу. Наша задача - не просто оформити квітами приміщення, а створити особливий світ Вашої святкової події, гармонійно вписуючи оформлення в загальну концепцію весілля.

Як загалом виглядає процес роботи із залом і які його особливості?

Існують два шляхи - підбір залу під стилістику весілля або допасування стилістики до залу. Взагалі від самого вигляду залу залежить дуже багато, тому це перша річ, яка зазвичай вибирається для весілля. В цьому можна проявити креатив, адже для проведення весілля, крім ресторану, можна використати, наприклад, оранжерею або шатро. Якщо говорити саме про зали, найкраще трансформуються білі зали без будь-якого оздоблення, але таких відносно мало. Від висоти залу залежить висота композицій на столах, можливість декорації стелі, конфігурація та розміри президіуму наречених. Стилістика залу також відіграє важливу роль. Якщо Ви хочете весілля в стилі рустік, не варто обирати зал з класичними колонами. В деяких випадках можна повністю задрапірувати зал, але зазвичай фінансово вигідніше відразу обрати його правильно або побудувати тимчасову конструкцію для проведення свята. Тому найкраще вибирати весільний зал одразу після створення концепції весілля. І для найкращого результату цим має займатися одна і та ж команда.

Навіть у деталей оформлення є певна ієрархія. Найважливішою зоною є президіум наречених. Далі за ним - композиції на столах гостей. Саме ними будуть милуватись гості протягом усього свята. В кожній деталі оформлення є певні правила, знати які флорист зобов'язаний. Наприклад, висота композицій на столах гостей може бути до 30 см, або від 60 см, інакше композиції будуть заважати гостям спілкуватися між собою. Ціна оформлення дуже індивідуальна і залежить від багатьох параметрів: кольорової гами (квітів білого кольору багато, а голубого чи синього менше, відповідно вони дорожчі), пори року, кількості гостей на весіллі тощо. Тому вона прораховується у кількох варіантах вже після зустрічі з Вами.
 
Замовити оформлення весільного залу на нашому сайті дуже просто. Все, що Вам потрібно – це зателефонувати чи написати нам. Ви можете переглянути повний список створених проектів в нашому ПОРТФОЛІО.

Фотогалерея