Про нас!

 

Всім привіт! Запрошуємо Вас до нашого світу квітів! Ми - Florescence, студія, яка займається флористикою у Львові. У нас Ви завжди зможете підібрати букет або композицію на будь-який смак. Ми з радістю оформимо Ваше свято: весілля, день народження або корпоративний захід. Ми маємо багаторічний досвід роботи з квітами, який дозволяє нам виконувати найскладніші роботи з квітами будь-якого масштабу, починаючи від створення простих композицій і закінчуючи комплексним оформленням подій на декілька тисяч чоловік зі створенням унікального для конкретної події дизайну. В нашому портфоліо - співпраця з такими компаніями, як Jaguar та Космо. Наша служба доставки квітів доставить букет або композицію у будь-яку точку Львова та області. Ми гарантуємо якість доставлених квітів.

Особливу увагу ми приділяємо весільній флористиці. Неможливо уявити будь-яке весілля без квітів. Ми виконуємо різні композиції з живих квітів, а також прикрашаємо виїзні церемонії, декоруємо зали, стенди за молодятами. У нашій майстерні весільна флористика не обмежується букетом нареченої та бутоньєркою для нареченого. Ми із задоволенням створимо квіткові композиції та букети під будь-який формат весілля.  Серед наших робіт є по справжньому унікальні дизайнерські роботи. Ви можете бути впевнені, що наша весільна флористика та квіткові композиції будуть милувати око ваших гостей. Створюючи букет для нареченої, наші флористи дуже серйозно підходять до своєї роботи. При створенні враховуються такі деталі, як характер нареченої, її уподобання в кольорах, дизайн сукні. Таким чином, найчарівніша дівчина вечора буде мати найкращий букет. Не секрет, що весільний букет - особливий. Якщо порівнювати його з мистецтвом, то це - пісня, присвячена особисто нареченій. Будучи ексклюзивним, букет нареченої на завжди залишиться у Вашій пам'яті, як саме вишукане і неповторне доповнення до Вашого святкового образу. Не менш уважно ми ставимося і до оформлення композицій на гостьових столах. Підбираючи квіти для столів, важливо враховувати їх розміри, кількість і доречність у тому чи іншому місці столу. Завдяки правильній композиції, квіти на столах додають в атмосфері урочистості, святковості, розкоші і свіжості. Також їх покликання - грамотно доповнити загальну стилістику декору і не заважати гостям спілкуватися. До кожної композиції ми підбираємо найбільш відповідні аксесуари для того, щоб Ваше свято було прикрашено гармонійно та вишукано і щоб все в ньому сподобалось молодятам та їхнім гостям.

Ми регулярно проводимо семінари та майстер-класи з флористиці, на яких Ви можете не лише познайомитись з світом квітів, а й підвищити свою майстерність. Серед наших майстрів - випускники відомих флористичних шкіл. Вони з радістю поділяться з Вами секретами своєї вишуканої професії.

Ми будемо раді бачити Вас у нашій студії!