Весільні букети

 
Весільний букет – це найважливіший аксесуар нареченої, що є відображенням її особистості, стилю та вподобань. Весільний букет - це маленька проекція внутрішнього світу нареченої. Це є дуже особиста річ, яка до того ж може мати велике символічне значення, включаючи в себе елементи, які є частиною сімейної традиції та історії. Важко описати, що відчуває дівчина, стоячи біля вівтаря і тримаючи в руках букет, що схожий на той, з яким одружувалась її прабабуся на початку минулого сторіччя. Він такого букета віє чимось магічним. Створюючи такий букет, ми часто вловлюємо цей момент, коли набір різних  квітів перетворюється на щось більше, ніж просто композиція. Стається маленьке диво.
 
Команда “Florescence” пропонує послуги своїх флористів для створення цієї особливої весільної композиції. Створюючи букет для нареченої, ми дуже серйозно підходимо до своєї роботи. При створенні букета враховується характер нареченої, її вподобання в кольорах, дизайн сукні, стиль весілля, побажання. Будучи ексклюзивним, букет нареченої назавжди залишиться у Вашій пам'яті, як саме вишукане і неповторне доповнення до Вашого святкового образу.
 
Замовити букет на нашому сайті дуже просто. Все, що вам треба – це зателефонувати чи написати нам. Ми створюємо букети з власним дизайном, а також робимо квіткові композиції за фото. Ви також можете замовити вже готовий весільний букет із наданих нами у КАТАЛОЗІ.

Фотогалерея